Služby

Školenia, kurzy a tréningy

Kurzy a tréningy zamerané hlavne na rozvíjanie praktických zručností.

Väčšinu pracovného života som strávila vo výrobných podnikoch, viem s akými problémami sa stretávajú jednak personalisti, ale i manažment. V rámci svojej činnosti prechádzam rôznymi firmami, sledujem čo ich trápi a hľadám pre nich riešenia. Na základe získaných skúseností pripravujem a realizujem školenia, na ktorých sa naučia problémom predchádzať a eliminovať prekážky.

Svoje kurzy ponúkam ako otvorené ale aj ako vnútropodnikové.

Rozvojová oblasť
Názov školenia
Pre koho je školenie určené
Komunikácia, konflikty, pracovná dráma, spomalená firma, úniky energie, nízka produktivitaAko riešiť pracovnú drámu – Sťažovatelia a energetické úniky na pracoviskáchvšetci zamestnanci
 Vedenie ľudí, motivácia, komunikácia, angažovanosť, výkonMotivácia  vedúci zamestnanci, personalisti
Komunikácia, vedenie ľudíObtiažne pohovory so zamestnancamivedúci zamestnanci, personalisti
Komunikácia, vedenie ľudí, hodnotenie, motivácia, rozvojHodnotiace a rozvojové pohovory so zamestnancamivedúci zamestnanci, personalisti
Personálny manažmentPersonálny manažment – modulový tréningpersonalisti
NetworkingBiznis networkingzačínajúci podnikatelia, obchodníci
Riadenie času, organizácia, plánovanieTime manažmentvšetci zamestnanci
Vedenie ľudí, LeadershipAký som šéf?vedúci pracovníci
Zodpovednosť, disciplína, angažovanosť,  konflikty, motivácia, komunikáciaPoznám svoju rolu?všetci zamestnanci
Komunikácia, vzťahyInterná komunikáciapersonalisti, vedúci pracovníci

 

Otvorené kurzy

Zoznam otvorených kurzov nájdete na www.kurzy.sk.

Kurz sa otvára po naplnení stanoveného počtu účastníkov. Po prihlásení na kurz so záujemcami priebežne komunikujem o realizovaní kurzu a ďalšom postupe.

Po ukončení kurzu každý účastník získa nielen osvedčenie o jeho absolvovaní, ale aj poradenstvo a podporu pri využití poznatkov v praxi.

Vnútropodnikové kurzy

Všetky moje kurzy, ktoré ponúkam ako otvorené viem pripraviť aj ako vnútropodnikové kurzy na mieru. Výhodou je väčší priestor na riešenie konkrétnych potrieb a tiež väčšia intimita pri analyzovaní problémov vo firme.

Ste nespokojný s kvalitou práce, s prístupom, so zapojením zamestnancov? Ste si 100% istý, že poznajú Vaše očakávania? Boli by ste prekvapený, koľkí nie. Svojim klientom spracúvam chýbajúce (alebo aktualizujem nevhodne nastavené) popisy pracovných miest a na vybrané pozície i detailné pracovné inštrukcie. Následne zamestnancov preškolím, a vyjasníme si očakávania. Výsledkom je vyššia kvalita a efektivita práce, zapojenie zamestnancov, dosiahnutie požadovaného správania a výrazná eliminácia neželaného chovania.

Kontaktujte ma prostredníctvom formulára na mojej web stránke a získajte kurzy za akciovú cenu.

Kontakt

Zaujali vás moje školenia?
Kontaktujte ma.

Moje kurzy nájdete aj na portáli www.kurzy.sk či www.workshop.sk. Chcete pripraviť školenie pre zamestnancov na mieru? Kontaktujte ma prostredníctvom formulára na mojej web stránke a získajte kurzy za akciovú cenu.